| Paino | 2165-2365 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4760 × 1930 × 1903 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2750 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | PHEV 2.0T-252PS |
| Voimansiirto | 9-AT |
| Battery | LFP-37.1Kwh |
| Electric Motor | Single-163PS |
| Ajotila | 4WD |
| Model | Hi-4 T |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
TANK 300 PHEV
$40,888
All videos and pics are copyrighted by Great Wall Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.