| Paino | 1656-1700 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4897 × 1908 × 1691 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2830 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 2.5L – 186PS |
| Voimansiirto | CVT |
| Model | Elite, Deluxe, Leading |
| Merkki Alkuperä | Japan |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Nissan Morano
Hintaluokka: $39,088 - $46,453
All videos and pictures are copyrighted by Nissan China.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.