| Paino | 1775 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4610 × 1876 × 1685 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2720 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 1.5 Turbo – 169PS |
| Voimansiirto | AMT |
| Battery Capacity – kWh | 16.6 – kWh |
| Electric Motor | Single – 122PS |
| Model | Deluxe, Trophy Prestige, Trophy Flagship |
| Merkki Alkuperä | China, United Kingdom |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
MG HS (Navi) PHEV
Hintaluokka: $24,632 - $27,639
All videos and pics are copyrighted by SAIC Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.