| Paino | 2137-2257 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5050 × 1966 × 1487 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 3005 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5T-163PS |
| Voimansiirto | 3-DHT |
| Battery | LFP-18.4Kwh, LFP-38.2Kwh |
| Electric Motor | Dual-367PS |
| Model | 120 4WD Halo, 120 4WD Ultra, 240 4WD Ultra, 240 4WD Ultra Sport |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | 4WD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Lynk&Co 10 EM-P
Hintaluokka: $26,135 - $31,850
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.





















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.