| Paino | 1360-1460 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4270 × 1810 × 1635 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2605 mm |
| Battery | LFP-39.8kWh, LFP-53KWh |
| Electric Motor | Single – 95PS, Single -122PS |
| Model | 403 Comfort, 403 Joy, 505 Joy, 505 Laser Radar |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Leapmotor A10
Hintaluokka: $11,019 - $14,536
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Saatat myös pitää...

Leapmotor B10
Hintaluokka: $16,713 - $25,086 Valitse vaihtoehdoista Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.