| Paino | 1488-1556 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4569 × 1840 × 1611 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2655 mm |
| Model Year | 2023 |
| Voimansiirto | ICE, HEV Hybrid |
| Engine | 1.5 Turbo – 182PS 240TURBO, 2.0L Hybrid – 143PS e:HEV |
| Voimansiirto | CVT, E-CVT |
| Model | Comfort, Smart, Fashion, Elegance, Speedy, Smart, Power, Soul |
| Merkki Alkuperä | Japan |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Honda HR-V
Hintaluokka: $26,173 - $37,467
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Honda Auto Co., Limited.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.