| Paino | 1615-1653 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4933 × 1855 × 1468 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2895 mm |
| Model Year | 2024, 2021 |
| Engine | 1.6 Turbo – 215PS |
| Voimansiirto | 8-AT |
| Model | 45THP Opera House, 45THP Montmartre |
| Merkki Alkuperä | France |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
DS DS9
Hintaluokka: $44,997 - $57,273
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.