| Paino | 1606-1685 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4703 × 1866 × 1680 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2701 mm |
| Model Year | 2023 |
| Voimansiirto | ICE, HEV Hybrid, PHEV Hybrid |
| Engine | 1.5 Turbo – 193PS 240TURBO, 2.0L Hybrid – 150PS e:HEV, 2.0L Hybrid – 150PS e:PHEV |
| Voimansiirto | CVT, E-CVT |
| Ajotila | 2WD, 4WD |
| Model | Energetic, Modern, Sharp, Navi, Prestige, Premium, Leading, Exceeding, Glory, Modern, Comfort, Joy, Glory, Premium |
| Seater | 5 Seater, 7 Seater |
| Merkki Alkuperä | Japan |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Honda CR-V
Hintaluokka: $30,429 - $43,196
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Honda Auto Co., Limited.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.