‘-
Chery Fulwin T9
Hintaluokka: $21,754 - $31,738
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Paino | 1970 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4795 × 1930 × 1738 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2770 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | PHEV 1.5T-156PS |
| Voimansiirto | 1-DHT, 3-DHT |
| Battery | LFP-18.67Kwh, NCM-34.46Kwh |
| Electric Motor | Single-204PS, Single-224PS |
| Seater | 5-Seater, 7-Seater |
| Model | 120 Prestige, 120 Glory, 120 Flagship, 210 Flagship +M3P, 120 Flagship Plus |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Ajotila | 2WD |
| Car Size | Intermediate |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.