| Paino | 1405-1505 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4680 × 1838 × 1430 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2750 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 188PS, 2.0 Turbo – 233PS |
| Voimansiirto | 7-DCT, 8-AT |
| Model | Exclusive, Prestige, Sport, Smart Navi, Sharp Speed, Leading Speed, Excellence |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Changan UNI-V
Hintaluokka: $17,825 - $22,899
All pics are videos are copyrighted by Changan Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.