| Paino | 1485-1520 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4510 × 1860 × 1705 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2730 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 1.6 Turbo – 175PS 360THP, 1.8 Turbo – 211PS 400THP |
| Voimansiirto | 8-AT |
| Model | Smart, Cross, BEYOND |
| Merkki Alkuperä | France |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Citroen C5 Aircross
Hintaluokka: $24,994 - $27,777
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Citroen Auto Limited.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.