| Paino | 1465 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4705 × 1859 × 1502 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2787 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.6 Turbo – 175PS |
| Voimansiirto | 8-AT |
| Model | Energetic, Attraction, Charming, Boundless |
| Merkki Alkuperä | France |
| Ajoneuvon tyyppi | Crossover |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Peugeot 408X
Hintaluokka: $23,849 - $29,414
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Peugeot Auto Limited.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.