| Paino | 1180 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 3770 × 1650 × 1570 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2410 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity - kWh | 30.95 – kWh |
| Electric Motor | Single – 75PS |
| Battery Type | Lithium Iron Phosphate |
| Model | Colorful |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Hatchback |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Budgeted |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Economy and Small |
Changan E-Star
$12,015
All pics are copyrighted by Changan Auto Group
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.