| Paino | 1738-1798 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4592 × 1879 × 1628 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2734 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 254PS, 2.0 Turbo – 265PS, 1.5 Turbo – 150PS |
| Voimansiirto | 8-AT, 3-DHT |
| Ajotila | 2WD, 4WD |
| Model | Glory Pro, Glory Halo, Explore, EM-P |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
| Battery Capacity - kWh | None, 17.7 – kWh |
| Electric Motor | Single – 136PS, None |
Lynk&Co 05
Hintaluokka: $30,576 - $38,760
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.