| Paino | 1428-1523 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4780 × 1843 × 1469 mm (millimetri) |
| Model Year | 2024, 2023, 2022 |
| Wheelbase | 2790 mm |
| Engine | 2.0 Turbo – 254PS, 1.6 Turbo – 197PS |
| Voimansiirto | 7-DCT, 8-AT |
| Model | Smart, Clever, Prestige, Speed, Power, Royal, Royal +, Good, Prestige, Smooth, Elegance, Premium |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Chery Arrizo 8
Hintaluokka: $17,825 - $24,045
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.