| Paino | 1465-1542 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4785 × 1869 × 1469 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2800 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 190PS, 1.5 Turbo – 181PS |
| Voimansiirto | 7-DCT |
| Model | Deluxe, Spacetime, Prestige, Green, Shaking, Kunlun |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Geely Preface (Xingrui)
Hintaluokka: $17,792 - $23,849
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.