| Paino | 1338-1418 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4401-4672 × 1824 × 1453-1467 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2705 mm |
| Model Year | 2022 |
| Body Structure | Sedan, Hatchback |
| Engine | 1.5 Turbo – 177PS EcoBoost 180 |
| Voimansiirto | 6-AT |
| Model | Energetic, Speedy, ST Line, S Edition |
| Merkki Alkuperä | United States |
| Ajotila | FWD |
| Ajoneuvon tyyppi | Hatchback, Sedan |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Ford Focus
Hintaluokka: $19,609 - $23,865
All pics are copyrighted by Changan Ford Auto Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.