| Paino | 1725-1785 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4795 × 1930 × 1741 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2770 mm |
| Model Year | 2025, 2024 |
| Engine | 2.0T – 254PS |
| Voimansiirto | 8-AT |
| Ajotila | 2WD, 4WD |
| Seater | 5 Seater, 7 Seater |
| Model | Rinbow, Standard, Comfort, Deluxe, Prestige, Champion |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Chery Tiggo 8L
Hintaluokka: $21,263 - $28,628
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.





















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.