| Paino | 2740-2875 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5180 × 1990 × 1480 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 3125 mm |
| Voimansiirto | PHEV 2.0T 207PS, BEV |
| Battery Capacity | LFP -38.5kwh, LFP – 100kwh |
| Electric Motor | Trio – 870PS, Trio – 966PS |
| Model | 1100 Pro, 1100 Max, 1100 Ultra, 1100 Max First Edition, 1100 Ultra Edition, 630 Pro, 630 Max |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Hatchback |
| Ajotila | AWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Denza Z9GT
Hintaluokka: $50,346 - $62,376
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.













Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.