| Vægt | 2660-2870 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5100 × 1998 × 1780 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3069 mm |
| Drivlinje | PHEV 2.0T-279PS |
| Battery | NCM-55Kwh, NCM-70Kwh |
| Electric Motor | Dual – 898PS, Trio-1401PS |
| Kørselstilstand | AWD |
| Model | Max, Ultra, Ultra+, Dark Knight |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | MiniVan |
| Kørselstilstand | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Zeekr 8X
Prisinterval: $58,402 til $81,973
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Zeekr Intelligence Technology Co., Limited.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Du kunne også være interesseret i...

Zeekr 9X
Prisinterval: $76,260 til $98,194 Vælg muligheder Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden


















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.