| Vægt | 2005-2200 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5052 × 1989 × 1773 mm |
| Wheelbase | 2980 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 186PS 330TSI, 2.0 Turbo – 220PS 380TSI, 2.5 Turbo – 299PS 530 V6 |
| Kørselstilstand | 2WD, 4WD |
| Transmission | 7-DSG |
| Model | Luxury, Prestige Luxury, Comfort Luxury, Prestige Flagship |
| Brand Oprindelse | German |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volkswagen Teramont
Prisinterval: $48,287 til $66,292
All videos and pictures are copyrighted by SAIC Volkswagen Auto Co., Ltd
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.







Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.