| Vægt | 2040-2140 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4917 × 1989 × 1729 mm |
| Wheelbase | 2980 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 220PS 380TSI, 2.5 Turbo – 299PS 530 V6 |
| Kørselstilstand | 4WD |
| Model | Luxury, Prestige Luxury, Cloudy Limited Edition, Prestige Flagship |
| Brand Oprindelse | German |
| Køretøjstype | Coupe, SUV |
| Kørselstilstand | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volkswagen Teramont X
Prisinterval: $46,634 til $64,655
All videos and pictures are copyrighted by SAIC Volkswagen Auto Co., Ltd
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.