| Vægt | 1791-1887 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4705 × 1903 × 1681 mm |
| Wheelbase | 2798 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 2.0 Turbo – 261PS, 2.0 Turbo – 245PS |
| Transmission | CVT |
| Model | Elite, Navi, Smart, Deluxe, Flagship, Modern, WAVE |
| Kørselstilstand | 2WD, 4WD |
| Brand Oprindelse | Japan |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Infinity QX50
Prisinterval: $54,638 til $76,899
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Infinity Auto Co., Limited.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.