| Vægt | 2700 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5325 × 2017 × 1621 mm |
| Wheelbase | 3250 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery Capacity | NCM-102Kwh |
| Electric Motor | Dual – 707PS |
| Kørselstilstand | AWD |
| Model | 102Kwh, 102Kwh Signature, 102Kwh Horizon Special Edition |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
NIO ET9
Prisinterval: $70,057 til $82,824
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.



















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.