| Vægt | 20210-2230 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4971 × 1963 × 1474 mm |
| Wheelbase | 2950 mm |
| Model Year | 2026 |
| Battery Capacity | NCM-82Kwh, NCM-100Kwh |
| Electric Motor | Four-1306PS |
| Model | Max, Max +, Ultra |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Luxeed S7
Prisinterval: $37,614 til $47,436
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.