–
Jetour X90 C-DM
Prisinterval: $24,600 til $37,523
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Vægt | 1870-1992 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4862 × 1925 × 1784 mm |
| Wheelbase | 2850 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5T-156PS |
| Transmission | 2-DHT |
| Battery | LFP-19.43Kwh |
| Electric Motor | Single-271PS |
| Seater | 5-Seater, 7-Seater |
| Model | Elite, Deluxe, Enterprenuer, Journey |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Kørselstilstand | 2WD |
| Car Size | Full Size and Executive |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.













Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.