‘-
Jetour Crisscross G700
Prisinterval: $55,245 til $70,819
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Vægt | 3063-3121 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5198 × 2050 × 1956 mm |
| Wheelbase | 2870 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | PHEV 2.0T-211PS |
| Transmission | 2-DHT |
| Battery | LFP-34.13Kwh |
| Electric Motor | Single-694PS |
| Seater | 5-Seater, 6-Seater |
| Model | Explore, Cross, Prestige, Smart Qiankun |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Kørselstilstand | 4WD |
| Car Size | Full Size and Executive |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.