| Vægt | 1626-1651 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4920 × 1920 × 1600 mm |
| Wheelbase | 2945 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 2.0 Turbo – 238PS EcoBoost 245 |
| Transmission | 8-AT |
| Model | Technology, Modern, Sports, ST-Line, First Edition Limited |
| Brand Oprindelse | United States |
| Køretøjstype | Crossover, SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Ford EVOS
Prisinterval: $32,704 til $42,525
All pics are copyrighted by Changan Ford Auto Co., Ltd
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.

















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.