‘-
Chery Fulwin X3L
Prisinterval: $31,083 til $37,631
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Vægt | 1842 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4545 × 1950 × 1815 mm |
| Wheelbase | 2783 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | REEV 1.5T-156PS |
| Battery | LFP-20.64Kwh, LFP-33.68Kwh |
| Electric Motor | Single-252PS, Dual-428PS |
| Model | 135 Smooth, 215 Visionary, 215 Smart Drive, 205 AWD Performance |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.

















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.