| Vægt | 1845-1930 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4865 × 1948 × 1690 mm |
| Wheelbase | 2890 mm |
| Model Year | 2023, 2021 |
| Engine | 2.0 Turbo – 233PS |
| Transmission | 8-AT |
| Kørselstilstand | 2WD, 4WD |
| Model | Joy, Comfort, Leading, Deluxe, Excellence, Prestige, Premium |
Changan UNI-K
Prisinterval: $23,882 til $30,265
All pics are videos are copyrighted by Changan Auto Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.