| Vægt | 1880 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4710 × 1865 × 1710 mm |
| Wheelbase | 2710 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 170PS |
| Transmission | 6 Shift 3-DHT |
| Battery Capacity - kWh | 28.39 – kWh |
| Electric Motor | Single – 150PS |
| Model | Smart Navi |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Changan CS75 PLUS iDD
$25,549
All videos and pics are copyrighted by Changan Auto Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.