| Vægt | 1160-1240 kg |
|---|---|
| Størrelse | 3780 × 1715 × 1540 mm |
| Wheelbase | 2500 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery Capacity | LFP-30.88kWh, LFP-38.88kWh |
| Electric Motor | Single – 75PS |
| Model | 305Km Vitality, 305Km Freedom, 405Km Freedom, 405Km Flying |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Hatchback |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Economy and Small |
BYD Seagull
Prisinterval: $10,496 til $12,902
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.