| Vægt | 1700 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4450 × 1840 × 1680 mm |
| Wheelbase | 2850 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Battery Capacity | 54.0 – kWh, 53.0 – kWh, 56.0 – kWh |
| Electric Motor | Single – 163PS |
| Sub Group | Joy, Comfort, Passion, Smart, Premium |
| Model | Mobility 425Km, Mobility 419Km, Mobility Battery Swap 401Km, Mobility Extended Battery Swap 401Km, Mobility Extended 425Km, 425Km, Battery Swap 401Km, Battery Swap 414Km |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | MiniVan |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Bestune NAT
Prisinterval: $22,226 til $24,782
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.