| Vægt | 1935-2269 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4603 × 1900 × 1658 mm |
| Wheelbase | 2775 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Battery Capacity - kWh | 65 – kWh, 90 – kWh |
| Electric Motor | Single – 218PS, Single – 242PS, Dual – 394PS |
| Kørselstilstand | FWD, AWD |
| Model | 500, 600, 600 Plus, Performance, Performance Plus, Long Range, Long Range Premium, Performance, Performance Premium |
| Brand Oprindelse | Japan |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | AWD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Nissan Ariya
Prisinterval: $30,060 til $51,549
All videos and pictures are copyrighted by Nissan China.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.