| Vægt | 1645 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4980 × 1858 × 1475 mm |
| Wheelbase | 2900 mm |
| Model Year | 2023, 2021 |
| Engine | 1.8 Turbo – 211PS 400THP |
| Transmission | 8-AT |
| Model | Memorial, Comfort |
| Brand Oprindelse | France |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Citroen C6
Prisinterval: $37,123 til $38,760
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Citroen Auto Limited.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.