–
Jetour Traveler
Prisinterval: $22,899 til $35,176
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Vægt | 1843-2008 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4785 × 2006 × 1880 mm |
| Wheelbase | 2800 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 2.0T-254PS, 1.5T-184PS |
| Transmission | 7-DCT, 8-AT |
| Kørselstilstand | 2WD, 4WD |
| Model | Explore, Explore +, Explore + Mobility, XWD Discovery, XWD Cross, XWD Cross+, XWD Joy, XWD Conquer, XWD Conquer Long 7 Seater, XWD Conquer +, XWD Conquer Long 7 Seater, Moon Goddess, 200K Anniversary, Universal Warrior, Dragon Wing, Discovery Mobility, Conquer + Mobility |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.

















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.