| Vægt | 2180-2530 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5205 × 1999 × 1800 mm |
| Wheelbase | 3030 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5T-163PS |
| Transmission | 3-DHT |
| Battery | LFP-18.4Kwh, LFP-41.6Kwh |
| Electric Motor | Single-245Ps, Dual-707PS |
| Model | 100Km Cruise, 100Km Smart Cruise, 230Km Navy, 230Km Smart Navy, 230Km Explore, 210Km 4WD Navi |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | 4WD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Geely Galaxy M9
Prisinterval: $27,639 til $37,414
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.



















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.