| Vægt | 2137-2257 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5050 × 1966 × 1487 mm |
| Wheelbase | 3005 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5T-163PS |
| Transmission | 3-DHT |
| Battery | LFP-18.4Kwh, LFP-38.2Kwh |
| Electric Motor | Dual-367PS |
| Model | 120 4WD Halo, 120 4WD Ultra, 240 4WD Ultra, 240 4WD Ultra Sport |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | 4WD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Lynk&Co 10 EM-P
Prisinterval: $26,135 til $31,850
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.





















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.