| Vægt | 2505-2635 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4900 × 1950 × 1780 mm |
| Wheelbase | 2880 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5 Turbo – 160PS |
| Transmission | 1-DHT |
| Battery Capacity - kWh | LFP-21.3Kwh, LFP-36.3kWh |
| Electric Motor | Single-231PS, Dual – 340PS |
| Model | 115Km Pro, 205Km Max, 205Max Smart Drive, 205Km Max Laser Radar, 180Km Ultra 4WD, 180 Ultra 4WD Laser Radar |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Trumpchi S7
Prisinterval: $26,436 til $34,556
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.

















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.