| Vægt | 1755-1810 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4905 × 1910 × 1480 mm |
| Wheelbase | 2900 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5L – 95PS, EV |
| Battery Capacity | 28.4 – kWh, 58.1 – kWh |
| Kørselstilstand | RWD |
| Model | 200 Air, 200 Pro, 200 Max, 515 Air, 515 Pro |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Changan Qiyuan A07
Prisinterval: $23,985 til $27,215
All videos and pictures are copyrighted by Changan Auto Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.