| Вага | 1495-16152 кг |
|---|---|
| Розміри | 4295 × 1850 × 1652 мм |
| Колісна база | 2700 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Ємність акумулятора | 37.9 – kWh, 50.6 – kWh |
| Електродвигун | Одинарний - 136PS |
| Модель | 360 Plus, 360 Pro, 460 Pro, 460 Max |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Бюджетний, звичайний |
| Передача | Automático |
| Походження бренду | Китай |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Baojun Clouds
Діапазон цін: від $14,406 до $18,617
Авторські права на всі відео та фото належать SGMW Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.