| Вага | 1320 кг |
|---|---|
| Розміри | 4722 × 1835 × 1464 мм |
| Колісна база | 2715 mm |
| Модельний рік | 2020 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 173PS 300TGI |
| Передача | 7-DCT |
| Модель | Cool, Cool Smart Drive, Cool Sunroof, Cool Smart Drive Supreme |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Roewe i6 MAX
Діапазон цін: від $17,972 до $20,591
Авторські права на всі відео та фото належать SAIC Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.