| Вага | 1880-2000 кг |
|---|---|
| Розміри | 5219-5238 × 1878 × 1776 мм |
| Колісна база | 3088 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 2.0 Turbo – 237PS |
| Передача | 9-AT |
| Підкатегорія | Land Business Class, Land Royal ES, Avenir |
| Модель | Comfort, Smart, Deluxe, Prestige, Smart Prestige, Prestige Welfare, Comfort, Prestige Lite, Prestige Lite Joy, Deluxe, Deluxe Joy, Flagship, Smart Flagship, Cordial 7 Seater, Sage 6 Seater, 652T Deluxe |
| Тип транспортного засобу | MiniVan |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Походження бренду | Сполучені Штати |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Buick GL8
Діапазон цін: від $38,122 до $77,570
Авторські права на всі фотографії та відео належать SGM.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.