| Вага | 1428-1523 кг |
|---|---|
| Розміри | 4780 × 1843 × 1469 мм |
| Колісна база | 2790 mm |
| Модельний рік | 2025 |
| Двигун | 1.6 Turbo – 197PS, 2.0 Turbo – 254PS |
| Передача | 7-DCT |
| Модель | Standard, Comfort, Deluxe, Deluxe +, Prestige |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Chery Arrizo 8 Pro
Діапазон цін: від $19,135 до $24,536
Авторські права на всі фотографії та відео належать Chery Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.