| Вага | 3305-3390 кг |
|---|---|
| Розміри | 5195 × 1994 × 1905 мм |
| Колісна база | 2920 mm |
| Модельний рік | 2025 |
| Ємність акумулятора | LFP-36.8Kwh |
| Електродвигун | Dual-680PS |
| Сидіння | 6-Seater, 7-Seater |
| Модель | Deluxe, Flagship, Deluxe Drone, Flagship Drone |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Походження бренду | Китай |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
BYD Formula Leopard Leopard 8
Діапазон цін: від $60,899 до $66,553
Авторські права на всі відео та фотографії належать BYD Auto Industrial Corp.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.