| Вага | 1535-1735 кг |
|---|---|
| Розміри | 4646 × 1843 × 1688 мм |
| Колісна база | 2725 mm |
| Модельний рік | 2022, 2023 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 169PS, 2.0 Turbo – 237PS |
| Передача | 6-AT, 9-AT |
| Режим приводу | 2WD, 4WD |
| Модель | Driving Boarder, Riding Boarder, RS Cross Boarder, RS Defend Boarder, 535T Navi Boarder, 535T Driving Boarder, 535T Riding Boarder, 550T RS Cross Boarder, 550T RS Defend Boarder |
| Походження бренду | Сполучені Штати |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD, FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Chevrolet Equinox
Діапазон цін: від $28,452 до $40,174
Авторські права на всі фотографії та відео належать SGM.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.