| Вага | 1850-2060 кг |
|---|---|
| Розміри | 4630 × 1880 × 1490 мм |
| Колісна база | 2820 mm |
| Модельний рік | 2024 |
| Ємність акумулятора -kWh | LFP-59.52kwh, LFP-72.96kwh |
| Електродвигун | Single – 218PS, Single – 224PS, Dual – 422PS |
| Режим приводу | RWD, AWD |
| Модель | 505 Wave, 505 Wave Plus, 605 Heat Wave, 550 AWD Heat Wave |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Hatchback |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
BYD Seal06 GT
Діапазон цін: від $20,571 до $28,090
Авторські права на всі відео та фотографії належать BYD Auto Industrial Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.