| Вага | 1645-1760 кг |
|---|---|
| Розміри | 4590 × 1880 × 1608 мм |
| Колісна база | 2750 mm |
| Силовий агрегат | PHEV 1.5L 106PS, BEV |
| Ємність акумулятора | LFP – 9.5kWh, LFP – 20.5kWh, LFP – 56.7kWh, LFP – 69.2kwh |
| Електродвигун | Single – 204PS |
| Модель | 60Km PHEV, 140Km PHEV, 500Km BEV, 600Km BEV |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | RWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Baojun Sea of Clouds
Діапазон цін: від $16,511 до $20,120
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.