| Вага | 1875-2065 кг |
|---|---|
| Розміри | 5137 × 1904 × 1493 мм |
| Колісна база | 3060 mm |
| Модельний рік | 2023, 2022 |
| Двигун | 2.0 Turbo – 252PS, 3.0 Turbo – 283PS |
| Передача | 7-DCT |
| Модель | Joy, Comfort, Smooth, Leading 4 Seater, H9+ Excellence Customized |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | RWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Hongqi H9
Діапазон цін: від $50,709 до $140,768
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.