| Вага | 2200 кг |
|---|---|
| Розміри | 5280 × 2005 × 1945 мм |
| Колісна база | 3200 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 2.0 Turbo – 252PS |
| Передача | 8-AT |
| Модель | Prestige, Prestige 70th Anniversary, Supreme |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | MiniVan |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Bestune M9
Діапазон цін: від $37,614 до $40,888
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.